Бальзам Парадонт

0261
  • Бальзам Парадонт
  • Наявність: Є в наявності
  • 160 грн
 

Властивості бальзаму та його складові

Бальзам «Парадонт» допоможе зберегти слизову оболонку ротової порожнини здоровою. Він наділений лікувальними властивостями, що сприяють відновленню мікрофлори, а також усуненню запалень та інфекцій. 

Головним компонентом є екстракт прополісу. Прополіс  містить необхідний комплекс біологічно-активних речовин, завдяки якому проявляє сильні антимікробні, знеболюючі та стимулюючі функції. 
 
Доповнюють та підсилюють дію прополісу - екстракти кореню живокісту та аїру. Аїровий корінь проявляє антисептичну та протизапальну дію, що допомагає швидко усунути запалення порожнини рота та зміцнити ясна. А живокіст пришвидшує регенерацію уражених тканин, загоєння виразок та ран.  
 

Показання до застосування

Бальзам застосовується в наступних випадках:
  • з метою усунення хвороб, що супроводжуються запаленням ротової слизової оболонки (гінгвіт, парадантоз, стоматит, тонзиліт та ін.);
  • при наявних травмах зубів та порожнини рота;
  • з метою зміцнення ясен та запобігання руйнуванню зубів;
  • для профілактики хвороб слизової оболонки рота та зубів.

 

Спосіб використання

Перед початком лікування/профілактики захворювань необхідно позбутися зубного каменю. 
При лікуванні потрібно проводити полоскання ротової порожнини 3 (при парадантозі 4) рази на добу протягом 10 хвилин наступним розчином: у невелику кількість теплої води (до 50 мл) додати до 60 крапель бальзаму. 
З метою профілактики захворювань та для зміцнення зубів та ясен полоскати рот протягом 5 хв. 2 рази на добу, додавши у теплу воду (до 50 мл) 30 крапель бальзаму.   
 Перед ополіскуванням рекомендується чистити зуби.
 

Бальзам «Парадонт» - ключ до здоров’я ротової порожнини

Використання бальзаму «Парадонт» для лікування: стоматитів, гінгівітів, парадонтитів, парадантозів, допоможе швидко та ефективно позбавитись від цих хвороб та попередити їх утворення.  
 
З натуральним бальзамом для ополіскування рота, ви не лише позбудетесь неприємних запальних захворювань, а і зміцните ясна та попередите руйнування зубів.
 
Купити бальзам «Парадонт» можна вже зараз на нашому сайті за приємною ціною! 


Властивості
Застереження Підвищена особиста чутливість до продуктів бджільництва
Об'єм 100 мл
Склад Екстракти прополісу, кореню живокісту та аїру
Термін зберігання 2 роки при температурі не вище 25 °С

Написати відгук

    Погано           Добре
Оплата Приват
Оплата Liqpay
Оплата Visa
Beetech © 2019