Препарати для зниження холестерину

Маточне молочко

Маточне молочко

Хіт

280 грн

Настоянка Воскової молі

Настоянка Воскової молі

Хіт

235 грн

Трутневий гомогенат

Для чого потрібні препарати від холестерину?

Препарати для зниження холестерину набирають популярності з кожним днем. Сучасний спосіб життя сприяє надмірному виробленню цієї речовини в організмі. Воно має жироподібну структуру та бере участь у виробленні клітин, а також відповідає за синтез статевих гормонів. Без нього нормальне функціонування організму неможливе, але й за підвищеного його вмісту виникають проблеми зі здоров'ям.

Про проблеми з підвищеним вмістом холестерину в крові частіше дізнаються після відвідування лікаря й здачі аналізів. Але вже за симптомами можна самостійно здогадатися, що організм кричить про допомогу та вимагає ліки для зниження холестерину. Біль у ділянці грудної клітки, тяжкість у ногах, задишка, жовті жировички під очима – найчастіші симптоми цієї проблеми.

Ліки, що знижують холестерин, допоможуть нормалізувати його вироблення та вберегти від серйозних наслідків, як:

  • утворення холестеринових бляшок та подальший розвиток атеросклерозу;
  • виникнення ішемічної хвороби;
  • проблеми з підвищеним/зниженим артеріальним тиском;
  • розвиток інфарктів/інсультів.

Які препарати, що знижують холестерин, допомагають?

Лікарі призначають таблетки для зниження холестерину при високому вмісті. Найчастіше вибір падає на групу статинів та фібратів. Вони мають швидку дію, але можуть спровокувати серйозні побічні дії, як запаморочення, неврологічні розлади, алергічні реакції. Тому багато хто обирає народні засоби для нормалізації холестерину та ефективну профілактику.

Рослинні препарати для зниження холестерину краще за інші народні методи справляються з цим завданням. Але добитися швидкого й хорошого результату можна лише в сукупності з дієтою та активними фізичними навантаженнями. Якщо за спорт та харчування варто подбати самостійно, то вибір засобів краще довірити нам, ТМ «Бджолині технології».

Препарати від BeeTech

Ми пропонуємо лише натуральні препарати для зниження холестерину. З їхньою допомогою (за умови регулярного вживання) вдасться:

  • знизити концентрацію «поганої» речовини та підвищити вироблення «хорошої»;
  • очистити судини від жирового нальоту;
  • попередити утворення бляшок та розвиток серцево-судинних хвороб.

Випуск здійснюється у формі настоянки та капсул, де основними компонентами виступають бджолині продукти. Наші природні бади для зниження холестерину не лише впораються з завданням без побічних дій, але й принесуть користь для всього організму.

Краще купити препарати для зниження холестерину природного походження, ніж ковтати хімію з побічним негативним впливом! Швидше переходьте до вибору та робіть замовлення. 

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Liqpay
Оплата Visa
Beetech © 2019 - 2022