Засоби при застуді

Краплі назальні

Краплі назальні

80 грн

Спрей для горла

Спрей для горла

120 грн

Льодяники від кашлю та болю в горлі
 

Застуда та грип. Як боротися з «небажаними гостями»?

Незалежно від пори року, ми можемо підхопити застуду та грип будь-коли. Зазвичай, вони з’являються невчасно та «виривають» нас із буденного життя від декількох днів до декількох тижнів. Але чому так відбувається та як з цим боротися? – питання, що хвилює всіх.  
 
Основними застудними провокаторами вважаються вірусна інфекція та переохолодження, що супроводжуються зниженням імунітету людини. Саме тому найчастіше хворіють восени та взимку, коли організм ослаблений та особливо вразливий до інфекцій. Варто лише переохолодитися або постояти поруч з хворою людиною – і вже з’являється нежить, кашель та першіння в горлі.
 
Для боротьби з застудою та грипом створено безліч лікувальних засобів в будь-якому вигляді: пігулки, сиропи, спреї, мазі, каплі та інші. Всі вони різні за складом та лікувальними властивостями. Але серед всього цього різноманіття необхідно виділити дійсно безпечні та ефективні – лікувальні засоби від кашлю, нежиті та болю в горлі на природній основі.   
 
 

Чому важливо обирати натуральні лікувальні засоби?

Натуральні екологічні ліки починають займати першість серед всіх існуючих лікарських засобів в усьому світі. Чому так відбувається?
 
  • По-перше, тому що природні компоненти легко проникають в організм та м’яко взаємодіють з ним.
  • По-друге, натуральні ліки не викликають побічних негативних наслідків та не чинять пагубної дії на органи. В той час, як «синтетичні» засоби лікуючи одну хворобу, можуть спровокувати іншу.
  • По-третє, відбувається комплексний позитивний вплив на організм, оскільки природні складові одночасно можуть виконувати безліч лікувальних та профілактичних властивостей. 
 

Засоби на природній основі – кращі ліки при застуді

Засоби для лікування застуди лінійки «Бджолині технології» створені з екологічно чистих та натуральних компонентів, навіть бджолині продукти ми використовуємо з власної пасіки. 
Для ефективної та швидкої боротьби з застудою та грипом ми пропонуємо використовувати наступні засоби від кашлю, нежиті та болю в горлі:
 
  • Краплі назальні – відновлять дихання та позбавлять від нежиті.
  • Спрей для горла – усуне біль та запалення, а також знищить збудника інфекції.
  • Льодяники від болю в горлі та кашлі – комплексний засіб, що допоможе одночасно усунути декілька неприємних застудних симптомів. До того ж, вони приємні на смак, тому навіть діти без проблем будуть їх розсмоктувати.
Наші засоби для лікування застуди не мають протипоказань (крім випадків індивідуальної непереносимості окремих компонентів) та повністю безпечні для вашого здоров’я. Приємний запах та смак перетворять процес прийому ліків на солодку насолоду, тому навіть дітей не доведеться вмовляти з’їсти льодяник чи закапати носик. 
 
До того ж, натуральні засоби від застуди не лише лікують хворобу, а й є гарним профілактичним засобом.
 
Купити ефективні засоби від застуди та грипу для дітей та дорослих лінійки «Бджолині технології» ви можете просто зараз за приємною ціною!
Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Liqpay
Оплата Visa
Beetech © 2021