Чому саме наша продукція?

Український виробник

«BeeTech» - національний український виробник. Виготовлення натуральної косметики та продуктів для оздоровлення  – наша маленька сімейна справа, до якої ми ставимося з відповідальністю та любов’ю. Наше бажання допомагати людям бути здоровими та щасливими в сукупності з неймовірним різноманіттям лікувальних трав та природних ресурсів північної Миколаївщини знайшли гармонійне поєднання в створенні натуральних косметичних та оздоровчих засобів.

 Тому, вибираючи «Бджолині технології»,  ви не лише отримуєте натуральний оздоровчий продукт, а й допомагаєте розвиватися національному виробнику.

Якість

Якість наших товарів – для нас на першому місці. Адже продукти лінійки «Бджолині технології» створюються спеціально, щоб допомагати людям, робити їх здоровими, красивими та щасливими! 

Ми повністю відповідаємо за безпеку та користь наших товарів. Тому використовуємо лише перевірені продукти з натуральними екологічними складовими. За їх збір та виготовлення відповідаємо особисто, адже створюємо все власними руками, без машин та хімії!

До того ж, ми самі та наші рідні користуємося цією продукцію, щоб бути впевненими в її якості та повній безпеці  для організму.  

Здоров’я

Наші продукти допоможуть вам оздоровитися, зміцнити імунітет та вирішити косметологічні проблеми. Чому ми в цьому впевнені? Бо всі складові кожного товару наділені лікувальними властивостями та несуть лише позитивний вплив  для нашого організму та тіла.

Ми спеціально підбираємо кожний інгредієнт так, щоб він не тільки був корисним, але і гармонійно доповнював та посилював позитивні властивості інших компонентів. 

Ось чому наші продукти дарують здоров’я, красу та впевненість в завтрашньому дні! 

Натуральність

Наша продукція виготовляється виключно з натуральних продуктів природного походження. Ми використовуємо лише власноруч зібрані лікувальні трави, що самостійно зростають на екологічно чистій території, та бджолині продукти з власної пасіки.

Наші краї багаті на запашні лікувальні трави: календула, ромашка, звіробій, аїр, живокіст та багато інших. Росте в нас обліпиха, липа, рицина та інші корисні рослини.  

Ми знаємо, як їх правильно використовувати, щоб отримувати лише корисні кінцеві продукти, з повністю збереженими лікувальними властивостями, вітамінами та мінералами. 

Екологічність

Всі необхідні компоненти для виготовлення нашої продукції ми отримуємо з природи. Ми впевнені в їх екологічності, бо наш регіон є одним з чотирьох регіонів України, який розташований в екологічно чистій місцевості та придатний до ведення органічного сільського господарства.

Також поруч розкинувся регіональний ландшафтний парк «Гранітно-степове Побужжя», що має унікальну екосистему та дивовижну флору.   

Власна пасіка

За якість продуктів бджільництва несу відповідальність особисто я, Ростислав Манжос. Адже, щоб бути впевненим в натуральності бджолопродуктів, я вирішив не покладатися на інших продавців, а взяв контроль в свої руки. Саме тому неподалік регіонально-ландшафтного парку «Гранітно-степове Побужжя» я утримую власну пасіку вже більше 6 років.

Я впевнений, що мед, перга, маточне молочко, трутневий гомогенат, прополіс, віск, бджолиний підмор та інші бджолині продукти – натуральні, корисні та повністю безпечні для вашого здоров’я.   

Оригінальність

Продукти «Бджолині технології» створені за унікальними рецептами та технологіями, що зберігаються нашим родом та передаються з покоління в покоління. Ми дотримуємось всіх традицій, щоб донести до вас ті оригінальні та ефективні методи оздоровлення, профілактики та лікування, якими користувалися наші предки.

Ми впевнені, що виготовлені оригінальні продукти допоможуть Вам повернути і зберегти здоров’я та красу!

Рецептура

Ми поєднуємо лікувальні компоненти,  дотримуючись рецептури, що була нам передана ще нашими дідусями та бабусями. Збереження сімейних рецептів лікувальних та косметичних засобів – наша місія, до якої ми підходимо з особливим старанням та теплом. 

Ви можете бути певними, що «Бджолині технолігії» - це лише перевірені часом продукти, які повністю безпечні та несуть лише користь нашому організму! 

Технології

Для того, щоб наш товар приносив вам лише користь та задоволення, ми використовуємо спеціальні технології. Ці технології пройшли багатовікову перевірку на якість та безпечність.

Ми використовуємо лише ті технології, завдяки яким буде збережено всі корисні властивості продукту. 

Більшість компонентів збираються, або виготовляються нами власноруч, без використання машинної праці. Бо впевнені, що тільки руками можна зробити продукт, що справді буде корисним та безпечним, адже він наповнений любов’ю, позитивною енергетикою та турботою про ваше здоров’я!

Порядність

Щоб викликати довіру та прихильність клієнтів важливо не підводити та не розчаровувати їх. Тому ми створюємо якісні продукти, ефект від яких викликає лише захват та задоволення. А наша команда складається лише з порядних людей, які завжди допоможуть та не підведуть! 

Сервіс

Наша місія – дарувати здоров’я та красу. Тому ми з турботою та повагою відносимось до наших клієнтів та їх побажань!

Для комфорту та зручності ми раді допомогти вам з вибором та відповісти на всі питання. Саме тому ви можете звертатися до нас в будь-який зручний спосіб:

  • На пошту - info@beetech.in.ua.
  • За телефонами: 097-329-22-94; 095-804-43-42; 063-209-61-97.
  • В онлайн-чаті. 
Оплата Приват
Оплата Liqpay
Оплата Visa
Beetech © 2019