Бальзами лікувальні

Бальзам Парадонт

Бальзам Парадонт

240 грн

Лікувальні бальзами: визначення та функції

Лікувальним бальзамом (фітобальзамом) вважається натуральна речовина, що складається виключно з природних складових, що несуть лише позитивний вплив на людський організм та оздоровчий характер. Лікувальні бальзами попереджують виникнення різних захворювань, використовуються в складі комплексної терапії для лікування хвороб, а також сприяють зміцненню імунітету та загального стану.

Фітобальзами бувають двох типів:

  • для зовнішнього застосування (кремової консистенції);
  • для внутрішнього вживання (в'язкий густий напій).

Всі бальзами, не залежно від консистенції, несуть лише користь організму, не викликають звикань, побічних реакцій та інтоксикації.

Особливості лікувальних бальзамів «Бджолині технології»

Наші фітобальзами створені лише на основі лікарських трав, ефірних олій та бджолиних продуктів, без синтетичних домішок та барвників. Тому повністю безпечні та корисні.

Ми використовуємо лише екологічні рослини, що мають безліч лікувальних функцій, зокрема, імуностимулюючу, ранозагоювальну, протизапальну, бактерицидну, тонізуючу та інші. Бджолині ж продукти наділені антисептичними, регенеруючими, стимулюючими, загальнозміцнюючими властивостями. Вони мають вплив, як на внутрішні органи, так і на шкіру, судини, кістки та навіть нервову систему та емоційний стан людини.

Лікувальні бальзами на травах та продуктах бджільництва використовують для:

  • загального зміцнення організму та підвищенню імунітету;
  • омолодження та підвищення тонусу шкіри;
  • усунення запалень різного характеру;
  • очищення усього організму; підвищення розумової та фізичної діяльності; покращення роботи нервової системи.

Бальзами на травах використовують як в складі комплексної терапії, так і окремо, для місцевого лікування певних захворювань. Вони найчастіше застосовуються в стоматології (для лікування хвороб ротової порожнини та укріплення ясен та зубів) та в косметології (для боротьби з целюлітом, висипаннями на шкірі та для схуднення).

В чому особливість наших лікувальних бальзамів?

Фітобальзами «Бджолині технології» створені для людей, що турбуються про своє здоров'я. Вони допоможуть побороти неприємні захворювання різного характеру та в подальшому попередити їх появу. Ми використовуємо для їх створення лише екологічні продукти: натуральні рослини, зібрані власноруч та бджолині продукти з власної пасіки. Тому гарантуємо їх якість та натуральність.

Ви маєте можливість купити натуральні лікувальні бальзами за приємними цінами в нашому інтернет-магазині.

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Liqpay
Оплата Visa
Beetech © 2019 - 2022