Натуральна косметика

Антицелюлітний крем
Антицелюлітний скраб
Бальзам для губ Медовий

Бальзам для губ Медовий

Хіт

225 грн

Бальзам для губ Обліпиховий
Бальзам для губ Шоколадний
Бальзам-маска для волосся
Бальзам-маска проти випадіння волосся
Бальзам-масло для волосся
Живильний крем для обличчя  Королівський
Зволожуючий крем для обличчя Золотий
Зволожуючий крем для рук

Зволожуючий крем для рук

425 грн

Крем від зморшок
Крем від прищів Захисний
Крем від розтяжок
Крем для засмаги

Крем для засмаги

Хіт

450 грн

Крем для масажу
Крем для ніг
Крем для очей денний
Крем для очей нічний
Крем для рук живильний Мигдальний

Чим можно замінити сучасну косметику без негативних наслідків?

Декоративна косметика та сучасні засоби догляду за шкірою заполонили всі полиці магазинів. Швидкі процеси виготовлення та низька собівартість – ось головні чинники реалізації її в великих обсягах. Але які наслідки виникають в результаті використання такої косметики, в складі якої суцільні консерванти та продукти нафтопереробки?!

При використанні таких засобів спостерігаються алергічні реакції, погіршення стану шкіри, виникнення різних захворювань, а найголовніше – епідерма звикає до «синтетичних» компонентів і в подальшому потребує їх ще більше. Вони дають швидкий ефект та лише маскують проблеми, а не вирішують їх.

Дедалі частіше при купівлі товарів для догляду за тілом перевага надається натуральній косметиці.

Натуральна косметика - запорука здорової та красивої шкіри

Натуральною косметикою вважається та, що виготовлена лише з органічних речовин і не містить синтетичних домішок. Вона не приховує тимчасово проблеми, а бореться з ними, допомагаючи шкірі відновити свої функції та захищаючи її.

Натуральні органічні продукти засвоюються нашим організмом значно краще, на відміну від штучних косметичних засобів. Тому саме природна косметика ідеально підходить для догляду за тілом, волоссям та обличчям.

ТМ «Бджолині технології» - натуральні косметичні засоби для всієї родини

В лінійці натуральної органічної косметики «Бджолині технології» використовуються лише компоненти природного походження: 

  • продукти бджільництва з власної пасіки;
  • натуральні нерафіновані олії холодного віджиму;
  • екстракти лікарських трав, зібраних власноруч;
  • корисні ефірні олії.

Цікаво, що американські вчені-гомеопати проводили дослідження і дійшли висновку: наносити на шкіру дозволяється лише ті продукти, які можна було б з’їсти без шкоди для організму. Саме вони не призведуть до небажаних негативних наслідків.

Тому, наші натуральні косметичні засоби є повністю безпечними, адже мають в своєму складі лише корисні для людського організму елементи.

Що ми пропонуємо?

Тут ви знайдете все необхідне для комплексного ефективного догляду за своїм тілом та волоссям. Наша лінійка органічної косметики представлена наступними товарами:

  • Крема на натуральній основі – посприяють швидкому відновленню та зволоженню шкіри, а також активному живленню та захисту.
  • Натуральні бальзами для губ – надійно захистять ніжну шкіру губ від несприятливих факторів, позбавлять сухості, лущення, тріщин та герпесу.
  • Бальзами для волосся – забезпечать надійне живлення та зволоження, відновлять структуру волосся та позбавлять посічених  кінчиків.
  • Скраби та пілінги - допоможуть ефективно та безпечно очистити шкіру від мертвих клітин та забруднень.

Використовуючи натуральні косметичні засоби, ви відновите шкіру та волосся, надасте їм знову природного блиску та красивого відтінку. Адже органічний склад продуктів допоможе зволожити епідерму та збагатить її поживними речовинами.

Наша косметика не маскує проблеми, а бореться з ними!

На сайті інтернет магазину ТМ «Бджолині технології» ви можете купити натуральну косметику для догляду за обличчям, волоссям та тілом з доставкою по Україні.

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Liqpay
Оплата Visa
Beetech © 2019 - 2022