Воскові свічки

Свічки з воску: користь

Воскові свічки – один із винаходів, без якого неможливо уявити життя. Часи, коли вони використовувалися виключно для освітлення, давно минули, але тісно вплелися в побут й традиції людей. Тепло та світло – завдання другорядне, сьогодні вони використовуються для зовсім інших цілей, одна з яких полягає у створенні особливої ​​атмосфери, піднятті настрою та покращенні самопочуття.

Свічки із бджолиного воску серед усього достатку виробів особливо цінуються. Все тому, що створюються вони з природного матеріалу, відповідно, не зазнають жодної шкоди для людини та природи. Є й інші позитивні сторони вибору саме воскових свічок:

  • По-перше, під час горіння у повітря виділяються від'ємні іони, що очищають кисень. Це своєрідний натуральний дезінфектор.
  • По-друге, плавлячись, віск виділяє фітонциди, які впливають на організм людини як імуностимулятор та антисептик.
  • По-третє, солодкуватий приємний запах, який випромінюють свічки воскові, забезпечує природну ароматерапію.

Запалені воскові свічки заспокоюють, дарують умиротворення, створюють романтичну обстановку та впливають на здоров'я (зрозуміло, позитивно). Наприклад, використовуючи вироби з природного воску для освітлення, можна зменшити головний біль. Все тому, що віск має високу температуру горіння, внаслідок чого світло від нього яскраве, схоже на сонячне, та не напружує очі.

У яких випадках використовують воскові вироби?

Воскова свічка знайдеться у будь-якому будинку. Хтось тримає на випадок відключення електрики, у когось залишилася після святкування дня народження, а хтось дбайливо зберігає як оберег після вінчання, хрещення, релігійного свята. Але знайдуться й ті, хто використовує воскові вироби для прикраси приміщення (як доповнення інтер'єру) та створення романтичної атмосфери, затишку в будинку.
На сайті ТМ «Бджолині технології» знайдуться товари на будь-який випадок:

  • Новорічні свічки, які не лише прикрасять святковий стіл та дім напередодні Нового року, а й створять особливу атмосферу на Різдво;
  • свічки на торт, що відіграють особливу роль у виконанні бажань іменинника;
  • весільні та вінчальні свічки, які спочатку є обов'язковою атрибутикою урочистості, а потім сімейним оберегом;
  • звичайні для використання у побуті.

Особливості воскових виробів від BeeTech

Ми підготували як класичні варіанти, так і оригінальні. Наприклад, свічки у формі тіла, різних фігурок, тварин. Кожну одиницю ми виготовляємо вручну із бджолиного воску, зібраного на власній пасіці. Жодної «хімії» при виготовленні не використовується, включаючи ароматизатори. Природний колір, природний аромат, оригінальна форма – найголовніші якості наших товарів.

Купити свічки воскові нашого виробництва на день народження, Новий рік, інші свята та просто без приводу – значить бути впевненим у їхній якості та користі!

У даній категорії немає товарів.

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Liqpay
Оплата Visa
Beetech © 2019 - 2022