Настоянки лікувальні

Живокіст настоянка
Маклюра настоянка
Настоянка Бджолиного підмору

Настоянка Бджолиного підмору

Хіт

205 грн

Настоянка Воскової молі

Настоянка Воскової молі

Хіт

235 грн

Настоянка зеленого грецького горіху
Настоянка Кануферу
Настоянка Прополісу

Настоянка Прополісу

Хіт

225 грн

Настоянка Шабельнику

Лікувальні настоянки - ліки перевірені часом

Лікувальні настойки почали використовувати ще з тих часів, коли люди розпізнали цілющі властивості природних ресурсів. Зокрема, користь від рослин і продуктів бджільництва. Саме тому настоянки ТМ «Бджолині технології» ми створюємо на основі найкорисніших для людини дарів природи: прополісу, бджолиного підмору, воскової молі; плодів зеленого горіха і маклюри; коренів шабельника і живокосту, листя канупера.

Настоянкою (екстрактом) називають напій, що утворюється при взаємодії спирту та певного продукту. При приготуванні наших лікувальних екстрактів і настоянок ми використовуємо спирт найвищої якості - 70% для сировини з продуктів бджільництва і 40% для рослинної сировини. В результаті холодного настоювання всі корисні речовини (без втрат) переходять в отриманий розчин. Приготування лікувальних настоянок на спирту, саме таким способом, забезпечує повне збереження лікувальних властивостей напою без подальших його обробок.

Лікувальні настоянки й до сих пір є незамінним засобом від будь-яких недуг. Їх використовують при лікуванні простудних захворювань, хвороб серця, шлунку та інших внутрішніх органів, при проблемах гінекологічного та урологічного характеру, шкірних висипах, в стоматології та для поліпшення загального самопочуття.

Лікувальні екстракти на спирту призначені для внутрішнього (у розведеному вигляді) і зовнішнього використання.

Позитивний вплив лікувальних настоянок

Кожен вид настойки має певні лікувальні властивості, які залежать від головного інгредієнту. Тобто, при виборі настоянки слід звертати увагу на продукт, з якого вона зроблена, і його дії на організм людини. Однак всі вони спрямовані лише на те, щоб поліпшити самопочуття та оздоровити тіло.

Вироблені нами настойки, в залежності від використовуваної сировини, підрозділяються на наступні групи: з продуктів бджільництва, лікувальних трав та цілющих плодів дерев. Вони мають особливий вплив на стан і здоров'я людини. Ці екстракти здатні допомогти не тільки позбутися від неприємних захворювань, але й підвищити імунітет та повернути сексуальну активність. Наприклад:

  1. Настоянки (екстракти), які одержують з життєдіяльності бджіл:

    2. Настоянки (екстракти) з лікувальних трав:

  • Настоянка Кануферу застосовується для розсмоктування різноманітних кіст (на нирках, яєчниках, головному мізку), від глистів, при виразці шлунку.
  • Настоянки Шабельнику та Живокісту підійдуть тим, хто має хвороби кісток і м'язів, при різних травмах, в т.ч. й спортивних, для запобігання пухлин і тромбів судин.

    3. Настоянки (екстракти) цілющих плодів дерев:

І це всього лише деякі основні їх лікувальні властивості!

Лікувальна настоянка - ключ від усіх хвороб

Почавши прийом лікарських  настоянок на спирті, ви зможете відчути та перевірити силу народної медицини. Адже ваш загальний стан покращиться, зникнуть неприємні симптоми різних захворювань, організм оздоровиться, а настрій підніметься. Лікувальні екстракти допоможуть вам знову відчути себе здоровою людиною!

Ми створюємо лікувальні настоянки на спиртові спеціально для вас, тому Ви можете купити їх на нашому сайті «Бджолині технології» за доступною ціною!

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Liqpay
Оплата Visa
Beetech © 2019 - 2022