Настоянки лікувальні (екстракти)

Маклюра настоянка(екстракт)
Настоянка (екстракт) Бджолиного підмору
Настоянка (екстракт) Живокісту
Настоянка (екстракт) зеленого горіху
Настоянка (екстракт) Кануферу
Настоянка (екстракт) Личинок воскової молі
Настоянка (екстракт) Прополісу

Настоянка (екстракт) Прополісу

Хіт

195 грн

Настоянка (екстракт) Шабельнику

Лікувальні настоянки – ліки перевірені часом

Лікувальні настоянки почали використовувати ще з тих часів, коли люди розпізнали цілющі властивості природних ресурсів. Зокрема, користь від рослин та продуктів бджільництва. Саме тому настоянки ТМ «Бджолині технології» ми створюємо на основі найкорисніших для людини дарів природи: прополісу, бджолиного підмору, воскової молі та плодів зеленого горіху.
 
 
Настоянкою(екстрактом) називають напій, що утворюється при взаємодії спирту та певного продукту. Для наших лікувальних екстрактів ми використовуємо 70% спирт. В результаті холодного настоювання всі корисні речовини (без втрат) переходять в отриманий розчин. Приготування лікувальних настоянок на спирту, саме таким способом, забезпечує повне збереження лікувальних властивостей напою без подальших його обробок.
 
 
Лікувальні настоянки і дотепер є незамінним засобом від будь-яких недуг. Їх використовують при лікуванні застудних захворювань, хвороб серця, шлунку та інших внутрішніх органів, при проблемах гінекологічного та урологічного характеру, шкірних висипаннях, в стоматології та для покращення загального самопочуття. 
 
 
Лікувальні екстракти на спирту призначені для внутрішнього (в розбавленому вигляді) та зовнішнього використання.

 
 

Позитивний вплив лікувальних настоянок

Кожний вид настоянки має певні лікувальні властивості, які залежать від головного інгредієнту. Тобто, при виборі настоянки слід звертати увагу на продукт, з якого вона зроблена, та його дію на організм людини. Проте всі вони спрямовані лише на те, щоб покращити самопочуття та оздоровити тіло.
 
 
Настоянки, що виготовляються з продуктів бджільництва, мають особливий вплив на стан та здоров’я людини. Вони здатні допомогти не лише позбутися неприємних захворювань, а й підвищити імунітет та повернути сексуальну активність. Наприклад:
 
 
• Настоянка (екстракт) бджолиного підмору допоможе в боротьбі з серцево-судинними захворюваннями, короткозорістю та суглобними хворобами.
Воскова міль лікує від бронхо-легеневих хвороб, в тому числі використовується при лікуванні туберкульозу.
Лікувальна прополісна настоянка є чудовим засобом від застуд та вірусів. Вони також дають знеболюючий ефект.
• Спиртова настоянка (екстракт) на основі плодів зеленого горіху стане помічником при розладах шлунку, гіпертонії, пухлинах та депресії.
 
 
І це лише основні лікувальні властивості! 
 

 

Лікувальна настоянка – ключ від всіх хвороб

Почавши прийом лікувальних спиртових настоянок, ви зможете відчути та перевірити силу народної медицини. Адже ваш загальний стан покращиться, зникнуть неприємні симптоми різних захворювань, організм оздоровиться, а настрій підніметься. Лікувальні екстракти допоможуть вам знову відчути себе здоровою людиною!
 
 
Ми створюємо лікувальні спиртові настоянки спеціально для вас, тому Ви можете купити їх на нашому сайті «Бджолині технології» за доступною ціною! 
 
Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Liqpay
Оплата Visa
Beetech © 2021