Дезодоранти

Який дезодорант варто обирати?

Дарувати приємний аромат та свіжість – головне завдання, яке виконують дезодоранти для тіла. Неможливо уявити життя без щоденного використання цього гігієнічного засобу. Адже навіть ранковий душ не може гарантувати свіжості цілий день. А одне застосування цього гігієнічного засобу захистить від неприємного запаху на 12-20 годин.

Рідкий, аерозоль, твердий дезодорант – сучасний великий вибір. Але для людини, яка дбає про своє здоров'я, важлива якість, а не яскрава реклама. Саме тому багато хто використовує товари з органічного складу.

Натуральний дезодорант – це насамперед ефективна дія та безпека для організму. Справа в тому, що при їх виготовленні використовуються виключно природні інгредієнти без хімічних домішок, які не шкодять людині.

Натуральний засіб – 100% захист від неприємних запахів

Звичайний дезодорант від поту в більшості випадків лише маскує поганий запах, перебиваючи різкішим. У натуральних спосіб впливу відрізняється, вони перешкоджають розмноженню мікроорганізмів, які і «псують повітря».

Дезодорант натуральний має й багато інших переваг:

  • відсутність алюмінію у складі, який провокує алергічні реакції та є причиною жовтих плям на одязі;
  • легкий вплив на шкіру без мікро подряпин та закупорювання пор;
  • приємний ненав'язливий запах без хімічних ароматів.

Варто відзначити, що плюсом природних засобів є відсутність парабенів, які можуть бути причиною розвитку пухлини в молочних залозах, проникаючи в тканини. Таким чином, використовуючи натуральний дезодорант без алюмінію, консервантів та інших небезпечних сполук, Ви не тільки забезпечите собі приємний запах, а й убережете від проблем зі здоров'ям.

Дезодоранти ТМ «Бджолині технології»: свіжість, безпека, доступність

На нашому сайті представлені натуральні дезодоранти власного виробництва. Їх основною перевагою є склад із бджолиних продуктів, натуральних масел, екстрактів трав. Ми не використовуємо, як багато виробників, етиловий спирт, який дуже пересушує та дратує шкіру. Ароматизатори теж відсутні, хоча казати, що у нас дезодорант без запаху, ми не можемо. Адже мед, ефірні олії, прополіс та інші компоненти випромінюють ненав'язливий легкий аромат.

Лінійка створена у зручній формі для легкого використання. До замовлення доступний дезодорант для ніг, піхв, тіла, як для жінок, так для чоловіків та підлітків. В інтернет-магазині BeeTech кожен знайде «свій» засіб за доступну ціну, який гарантуватиме приємний запах 24/7.

Вам варто купити дезодорант нашого виробництва, якщо здоров'я та безпека важливі при виборі! 

У даній категорії немає товарів.

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Liqpay
Оплата Visa
Beetech © 2019 - 2022