Свічки з вощини

Свічки з вощини: користь

Все частіше на заміну парафіновим або звичайним восковим вибирають свічки з вощини.Справа не тільки в їхньому природному елегантному вигляді, а й надзвичайній користі для здоров'я та самопочуття людини. Усього півгодини горіння свічки подарують умиротворення та релакс, налаштують на позитивні думки та підзарядять енергією.

Здавна вважалося, що світло свічки несе віру, просвітлення, спокій. Він не такий яскравий, як сонячний, тому допомагає зняти нервову напругу та сконцентруватися. Не дарма найкращі твори були написані при світлі свічки.

Свічки з вощини особливо корисні, оскільки в стільниках залишаються залишки меду, пилку, прополісу. Вощина не вимагає переробки, тому зберігає всі корисні компоненти, які в результаті горіння потрапляють у повітря та легені людини. Якщо порівнювати з парафіновими виробами, то натуральні значно виграють навіть за характеристиками. Вони:

  • горять краще, яскравіше;
  • не чадять й не «пливуть», не залишають сліди кіптяви;
  • зберігаються дуже довго, адже не пропускають всередину вологу;
  • мають приємний натуральний аромат та природний відтінок.

Але знайти натуральні вироби досить складно. Найчастіше використовують пластикову або напівштучну пластину, яка має низьку собівартість. Ми ж виготовляємо свічки з вощини своїми руками, а матеріалами нас забезпечує власна пасіка, розміщена в екологічно чистому регіоні. Тому вироби виходять максимально корисними та оригінальними.

Свічки з вощини

У нашому інтернет-магазині ТМ «Бджолині технології» знайдуться вироби на будь-який смак та привід. По-перше, ми пропонуємо свічки з вощини різної товщини та розмірів. По-друге, є спеціально декоровані вироби під будь-який привід: для романтичного вечора, новорічних свят, іменин.

Свічки з вощини необов'язково використовувати лише на свята. Вони можуть стати прикрасою вашого будинку та красиво доповнити інтер'єр, адже сама по собі свічка виглядає стильно та елегантно. Доречно їх використовувати і як подарунок близьким людям, так і просто знайомим, колегам.

Чому варто вибрати BeeTech?

Замовляти на нашому сайті просто та зручно. Усього один клік – й товар уже у кошику, пара формальностей – та посилка у дорозі. До того ж, ми підготували докладні описи кожного виробу, що спрощує вибір. У нас тільки натуральні свічки з вощини, купити які може кожен! 

У даній категорії немає товарів.

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Liqpay
Оплата Visa
Beetech © 2019 - 2022