Медові композиції

Мед з прополісом
Молодило

Молодило

Хіт

695 грн

Перга з медом
Перга з медом та прополісом

Медові композиції: визначення та призначення

Медові композиції – це оздоровчо-профілактичні суміші, в яких гармонійно поєднані поміж собою різні продукти бджільництва. Такі комбінації створені для комплексного та цілеспрямованого оздоровлення організму людини і підтримання його нормального функціонування. Їх особливість в тому, що регулярне вживання таких сумішей допоможе завжди мати гарне самопочуття, подовжити молодість та зберегти природну красу.

Складові медових композицій «Бджолині технології» та їх функції

Наші медові композиції створюються лише з якісних натуральних продуктів бджолиного походження. Ми поєднуємо інгредієнти таким чином, щоб вони підсилювали корисні властивості один одного та допомагали досягнути бажаного результату.

В наших композиціях ми використовуємо наступні бджолині продукти:

  • Мед – здатний нормалізувати функції шлунково-кишкового тракту, відновити втрачену енергію, «заспокоїти» нервову систему, а також допомогти протистояти застудним захворюванням та усунути запалення.
  • Прополіс – спрямований знищувати мікроби, боротися з запальними процесами та різними захворюваннями. Клінічно встановлено, що він володіє імуномоделюючими, кардіозахисними та антираковими властивостями.
  • Маточне молочко – виступає активним біостимулятором, що широко застосовується в народній медицині. Дуже часто його використовують для лікування захворювань гінекологічного характеру, адже воно здатне нормалізувати статеві функції (як жіночі, так і чоловічі).
  • Перга – здатна налагоджувати кровообіг, метаболізм, репродуктивні функції організму. Її вживання є корисним для всього тіла, адже цей продукт чинить позитивний вплив на всі органи та системи.
  • Трутневий гомогенат – його вживання допомагає нормалізувати обмін речовин, знизити артеріальний тиск і рівень холестерину в крові. Але головним його завданням є – підвищення статевого потягу та працездатності.

Окрім того, що вищезгадані складові чинять оздоровчо-профілактичні дії на організм, вони ще здатні вирішити проблеми косметологічного характеру та зберегти здоровий сяючий вигляд. Справа в тому, що бджолопродукти здатні відновлювати клітинні мембрани, налагоджувати процеси обміну на міжклітинному рівні та підвищувати еластичність м'язових волокон. Тому їх регулярне вживання допомагає шкірі зберігати пружність та еластичність.

Продукти бджільництва є дієтичними, тому їх вживання не нашкодить фігурі, а навпаки, допоможе. Вони допомагають в комплексній боротьбі з целюлітом, бо здатні регулювати водний баланс в клітинах та роботу сальних залоз.

Для збереження здоров'я та краси ми підготували для вас наступні медові композиції: «Молодило», «Мед прополісний», «Перга з медом та прополісом», «Перга з медом».

Чому варто вибирати медові композиції, а не окремі бджолопродукти?

На відміну від окремих бджолиних продуктів, медові композиції чинять комплексну дію на організм та здатні пришвидшити процес одужання. Завдяки розумному поєднанню, ці сполуки допоможуть не тільки усунути наявну проблему та захистити організм від зовнішнього впливу , а й покращать загальний стан, самопочуття та працездатність.

Їх регулярне вживання допоможе налагодити не лише роботу організму, а й подовжити молодість, уповільнивши процеси старіння та надавши шкірі пружності.

Ви завжди можете купити медові композиції в інтернет-магазині «Бджолині технології». Ціна у нас завжди приваблива, а доставка швидка.

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Liqpay
Оплата Visa
Beetech © 2019 - 2022