Апітерапія

Консультація апітерапевта
Сон на вуликах

Апітерапія: чи справді несе користь?

Чуючи слово «апітерапія» багато хто помилково вважає, що це виключно оздоровлення бджолиною отрутою. Насправді апітерапія – це застосування всіх продуктів бджільництва та використання самих бджіл для оздоровчих цілей.

Наукою та традиційною медициною такі способи лікування відкидаються, ґрунтуючись на нестачі досліджень у цій галузі. Але водночас на іншому континенті Американська асоціація апітерапевтів веде активну діяльність. У нашій країні також багато лікарів відкрито рекомендують підвищувати імунітет бджолиними продуктами й навіть використовувати їх для лікування багатьох хвороб.

Неможливо не згадати відому в усьому світі методику Козявкина для реабілітації людей з ДЦП, опорно-руховими порушеннями, ураженнями нервової системи, в якій також застосовується лікування бджолами (аплікації з воскопарафіном, бджоловжалювання).

Трохи історії

Бджолопродукти для оздоровлення почали використовувати дуже давно. Перші письмові згадки про користь бджільництва для здоров'я знайшли в записах Гіппократа. Навіть у Біблії є згадки про лікувальні властивості меду. На Русі бджіл називали літаючими лікарями, а при монастирях стояли хати, де лікували їх укусами.

Апітерапія відноситься до народної медицини, але примітний той факт, що маса ліків, що належать до традиційної, мають у своєму складі продукти бджолиного походження. Наприклад, у зігрівальних мазях часто основним компонентом є отрута комах.
Апітерапевтична діяльність виробника ТМ «Бджолині технології»

Спочатку ми ставили собі завдання допомогти людям продовжити молодість за допомогою натуральних косметичних засобів. Але зростала зацікавленість природними ліками, адже сучасній людині важливо мати не лише гарну зовнішню оболонку, а й міцне здоров'я всередині. Таким чином, наш сайт доповнився безліччю корисних товарів у категоріях "Бджолина аптека", "Медові композиції", "Продукти бджільництва".

Водночас виникла потреба в особистій консультації апітерапевта. Безперечно, кожен товар, пропонований на сайті, має повний опис з докладною інструкцією та складом, але робити вибір буває важко. Завдання фахівця – розповісти, чим корисна буде апітерапія, схеми лікування якими засобами краще в кожному випадку, скласти план оздоровлення та відповісти на всі питання, якими цікавляться.

Варто сказати, що склад багатьох засобів доповнено екстрактами лікарських рослин, ефірними оліями, тому напрямок нашої діяльності кваліфікується більше як апіфітотерапія.    

Крім базової апіфітотерапії, ми пропонуємо унікальну процедуру – сон на вуликах в апібудиночку. Вона принесе користь для нервової системи, психоемоційного стану, здоров'я загалом. Ми впевнені, що позитивний результат буде помітним після лікування бджолами. Ціна, до того ж, у нас дуже прийнятна.

Якого позитивного ефекту очікувати?

Ми можемо сміливо говорити, що апітерапія несе користь для організму людини. Але варто розуміти, що моментального результату не варто очікувати. Апітерапія не про те, як за допомогою одного укусу вилікувати хворобу, а про те, як при комплексній взаємодії продуктів бджолиної діяльності:

  • збудувати потужний бар'єр для імунної системи;
  • домогтися повного оздоровлення шляхом усунення причин виникнення недуг;
  • продовжити життя без використання шкідливих хімічних ліків.

Ще одна причина, чому корисна апітерапія – ціна. Це скоріше про користь для гаманця, але тільки подумайте, скільки щорічно витрачається на дорогі препарати в той час, як під рукою доступні та корисні природні ліки!

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Liqpay
Оплата Visa
Beetech © 2019 - 2022