Консультація апітерапевта

0711
  • Консультація апітерапевта
  • Наявність: Є в наявності
  • 0 грн
Кому потрібна консультація апітерапевта?

Якщо вирішили оздоровитись за допомогою бджолиних продуктів, то консультація апітерапевта – перше, що потрібно замовити! Безперечно, кожен продукт бджільництва: мед, перга, прополіс, маточне молочко, та й самі бджоли несуть величезну користь для організму людини. Але підходити до апітерапії (нетрадиційного методу лікування бджолами та їх продуктами), навіть дивлячись на позитивну дію, варто відповідально. По-перше, можливі алергічні реакції. По-друге, щоб засіб дійсно допоміг, необхідно розбиратися в його властивостях та методах впливу.

Самостійне вивчення впливу апіпродуктів на організм та самопочуття людини може зайняти чимало часу. Та й є факти, про які не пишуть у книгах/інтернеті, а знають лише досвідчені бджолярі. Щоб не гаяти час, радимо спочатку звернутися за допомогою та замовити консультацію апітерапевта.

Наш апітерапевт не перший рік займається лікуванням бджолопродуктами, тому допоможе не лише новачкам, а й тим, хто знайомий з бджолиними препаратами досить добре, але не може досягти бажаного результату.

Апітерапевт виробника ТМ «Бджолині технології»

На нашому сайті придбати товари, що належать до апітерапії, Ви можете у розділах:

Апітерапевт знає властивості кожного з цих товарів, їх сильні сторони, способи застосування, особливості. "Так до них йде опис" - подумає хтось ... Правильно, але в описі ми не можемо дати розгорнуту характеристику. Та й кожен випадок індивідуальний, тому важливо розуміти повну картину, незалежно від того, чи потрібний загальнозміцнюючий засіб або мазь від ревматизму.

Багаторічний досвід застосування бджолопродуктів для власного оздоровлення та ведення пасіки – ще одна причина замовити консультацію апітерапевта. Він, як ніхто інший, знає не лише теоретичну частину, а й на власному здоров'ї перевірив чудодійну силу результатів бджолиної життєдіяльності.

Як працює апітерапевт?

Послуги апітерапевта доступні у робочий час. Фахівець дасть відповідь на всі питання, що цікавлять, допоможе скласти план оздоровлення, підібрати потрібні товари, грамотно «вписати» апітерапію в звичне життя.

Замовити консультацію апітерапевта можна онлайн, телефоном або в месенджері.

Написати відгук

Вкажіть Ваш email для отримання відповіді від адміністрації магазину.
    Погано           Добре
Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Liqpay
Оплата Visa
Beetech © 2019 - 2022