Мазі

Гепаринова мазь (на бджолиному підморі)
Мазь Живокіст

Мазь Живокіст

Хіт

250 грн

Мазь Маклюра
Мазь Прополісна 10 %

Мазь Прополісна 10 %

Хіт

265 грн

Мазь Прополісна 15 %

Мазь Прополісна 15 %

295 грн

Шабельник мазь

Лікувальні мазі. Склад та властивості

Маззю лікувальною називають лікарський засіб, що має м’яку форму, в’язку консистенцію та призначений лише для зовнішнього застосування. Саме мазі є найдавнішим лікарським засобом, який почали використовувати люди для загоювання ран і травм м’язів та кісток.

 

Мазі лікувальні «Бджолині технології» утворені лише на основі натуральних продуктів природного походження, тому є повністю безпечними для людини. Ми зуміли гармонійно з’єднати лікувальні компоненти, щоб ефект від мазей досягався якомога швидше, а нанесення на уражену ділянку було легким та приємним.

 

В мазях поєднано найкорисніші природні компоненти:

 

• Продукти бджільництва - проявляють гарні антисептичні, регенеруючі, ранозагоювальні властивості. Також захищають організм від вірусних захворювань та ефективно знеболюють. 
• Лікарські трави - з їх допомогою швидше відбувається процес загоєння ран, оскільки вони поєднують в собі антибактеріальні, знеболюючі та відновлюючі функції.  
• Натуральні олії - прискорюють процес поглинання мазі шкірою, що призводить до швидкого потрапляння необхідних корисних елементів в епідерму та скорішого одужання. 

 

 Призначення

Лікувальні мазі призначені для застосування при опіках, обмороженнях, проблемах з м’язовими тканинами та кістками, ранах та запаленнях, а також для розігріву м’язів.

 

Ми виготовляємо декілька видів лікувальних мазей “Бджолині технології”, які мають різний лікувальний характер та дію:

 

“Живокіст” - спрямована на відновлення кісток при переломах, усунення гематом та інших травм.  
“Гепаринова (на бджолиному підморі)” - основна дія відводиться на лікування опорно-рухового апарату та суглобів.
“Прополісна 10% концентрації” - призначена для лікування різних видів запалень, гнійників, обмороженнях та опіках. Є дієвим засобом для заживлення післяопераційних ран та захисту від інфекційних та застудних захворювань.
“Прополісна 15% концентрації” - застосовується при сильних обмороженнях, опіках, гнійникових ранах, що довго не заживають.
 
 

Мазі лікувальні - ключ до швидкого одужання

Завдяки тому, що мазі створені на основі природних компонентів, вони поєднують в собі відразу декілька лікувальних властивостей та можуть боротися з багатьма захворюваннями, як з зовнішніми, так і внутрішніми.

 

Наприклад, прополісна мазь чинить не лише загоюючу та антимікробну дію, а й допомагає організму боротися з вірусами та застудами, захищаючи слизову оболонку від потрапляння хвороботворних бактерій.

 

Лікувальні мазі мають швидку дію, тому що наносяться безпосередньо на уражену ділянку. Вони м’яко проникають в епідерміс, не викликаючи подразнення, відновлюють тканину та усувають проблему. 

 

До того ж, мазі можуть використовуватися як окремо, так і поєднуватися з іншими лікувальними засобами для пришвидшення одужання.

 

З лікувальними мазями лінійки “Бджолині технології” ви будете впевнені в гарному результаті, оскільки вони мають натуральний та повністю безпечний корисний склад.  

 

Купити мазі лікувальні Ви можете завжди за доступною ціною на нашому сайті!
 
Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Liqpay
Оплата Visa
Beetech © 2021