Мазі

Мазь Прополісна 10 %
Мазь Прополісна 15 %
Мазь Живокіст
Мазь на Бджолиному підморі

Лікувальні мазі. Склад та властивості

Маззю лікувальною називають лікарський засіб, що має м’яку форму, в’язку консистенцію та призначений лише для зовнішнього застосування. Саме мазі є найдавнішим лікарським засобом, який почали використовувати люди для загоювання ран і травм м’язів та кісток.
 
Мазі лікувальні “Бджолині технології” утворені лише на основі натуральних продуктів природного походження, тому є повністю безпечними для людини. Ми зуміли гармонійно з’єднати лікувальні компоненти, щоб ефект від мазей досягався якомога швидше, а нанесення на уражену ділянку було легким та приємним.
 
В мазях поєднано найкорисніші природні компоненти:
 
Продукти бджільництва - проявляють гарні антисептичні, регенеруючі, ранозагоювальні властивості. Також захищають організм від вірусних захворювань та ефективно знеболюють. 
Лікарські трави - з їх допомогою швидше відбувається процес загоєння ран, оскільки вони поєднують в собі антибактеріальні, знеболюючі та відновлюючі функції.  
Натуральні олії - прискорюють процес поглинання мазі шкірою, що призводить до швидкого потрапляння необхідних корисних елементів в епідерму та скорішого одужання. 
 
 

 Призначення

Лікувальні мазі призначені для застосування при опіках, обмороженнях, проблемах з м’язовими тканинами та кістками, ранах та запаленнях, а також для розігріву м’язів.
 
Ми виготовляємо декілька видів лікувальних мазей “Бджолині технології”, які мають різний лікувальний характер та дію:
 
“Живокіст” - спрямована на відновлення кісток при переломах, усунення гематом та інших травм.  
На бджолиному підморі” - основна дія відводиться на лікування опорно-рухового апарату та суглобів.
“Прополісна 10% концентрації” - призначена для лікування різних видів запалень, гнійників, обмороженнях та опіках. Є дієвим засобом для заживлення післяопераційних ран та захисту від інфекційних та застудних захворювань.
“Прополісна 15% концентрації” - застосовується при сильних обмороженнях, опіках, гнійникових ранах, що довго не заживають.
 
 

Мазі лікувальні - ключ до швидкого одужання

Завдяки тому, що мазі створені на основі природних компонентів, вони поєднують в собі відразу декілька лікувальних властивостей та можуть боротися з багатьма захворюваннями, як з зовнішніми, так і внутрішніми.
 
Наприклад, прополісна мазь чинить не лише загоюючу та антимікробну дію, а й допомагає організму боротися з вірусами та застудами, захищаючи слизову оболонку від потрапляння хвороботворних бактерій.
 
Лікувальні мазі мають швидку дію, тому що наносяться безпосередньо на уражену ділянку. Вони м’яко проникають в епідерміс, не викликаючи подразнення, відновлюють тканину та усувають проблему. 
 
До того ж, мазі можуть використовуватися як окремо, так і поєднуватися з іншими лікувальними засобами для пришвидшення одужання.
 
З лікувальними мазями лінійки “Бджолині технології” ви будете впевнені в гарному результаті, оскільки вони мають натуральний та повністю безпечний корисний склад.  
 
Купити мазі лікувальні Ви можете завжди за доступною ціною на нашому сайті!

Оплата Приват
Оплата Liqpay
Оплата Visa
Beetech © 2019