Бджолина аптека

Бальзам Парадонт

Бальзам Парадонт

320 грн

Гепаринова мазь

Гепаринова мазь

Хіт

385 грн

Живокіст настоянка
Забрус різнотрав'я
Забрус травневий
Краплі в ніс

Краплі в ніс

Хіт

150 грн

Крем від прищів Захисний
Мазь Живокіст

Мазь Живокіст

Хіт

360 грн

Маклюра мазь

Маклюра мазь

Хіт

370 грн

Маклюра настоянка
Маточне молочко

Маточне молочко

Хіт

340 грн

Мед з прополісом
Мед різнотрав'я
Молодило

Молодило

Хіт

695 грн

Настоянка Бджолиного підмору

Настоянка Бджолиного підмору

Хіт

230 грн

Настоянка Воскової молі

Настоянка Воскової молі

Хіт

260 грн

Настоянка зеленого грецького горіху
Настоянка Кануферу
Настоянка Прополісу

Настоянка Прополісу

Хіт

255 грн

Настоянка Шабельнику

Народна медицина – популярний спосіб лікування в усі часи

З появою людства, з'явилися і народні методи лікування. Люди протягом багатьох століть навчилися лікувати різні хвороби певними способами. Головними помічниками в лікуванні народними засобами були лікарські рослини, властивості яких люди зуміли розкрити, та продукти бджільництва. Народ порозумівся з природою та з її допомогою подовжував собі життя, позбувався хвороб.

Якихось 100 років тому, коли почала розвиватися медицина, здавалося, що про лікування медом та травами всі забудуть, але ні… Народними методами люди продовжують лікуватися і сьогодні.

Ми навіть іноді не розуміємо, що робимо це, коли, наприклад, при застуді чи кашлі до трав'яного чаю додаємо ложечку меду. Або просто їмо мед з корицею для профілактики захворювань. Згадайте, як в дитинстві мама змушувала їсти редьку з медом, або пити з ним молоко.

Звичайно, хвороби, які потребують операційного втручання, травами не вилікуєш, але можливо їх попередити за допомогою народної медицини. Так робили наші бабусі, прабабусі, так робимо і ми. А чому? Бо ці методи є ефективними та безпечними, на відміну від пігулок та ін'єкцій.

Проблематика використання фармацевтичних препаратів

Читаючи інструкцію до певного фармацевтичного препарату, ми звертаємо увагу на колонку, де йдеться про можливі наслідки та побічні реакції після вживання цих ліків. І дуже рідко, коли вони не мають побічних реакцій.

Почавши вживання ліків, ніколи не знаєш, яка буде реакція організму. Тому часто трапляється таке, що лікують одну хворобу, а потім з'являється інша. Наприклад, при вживанні антибіотиків потрібно одночасно приймати і пробіотики, щоб підтримати роботу кишечника. Лікування гіпертонії дає свій відбиток на психологічному здоров'ї. А скільки трапляється випадків, коли після вживання пігулок з'являються висипання на шкірі та зуд, запаморочення та головні болі!

Тому вживання ліків не завжди здатне вилікувати хворобу, а іноді, навпаки, лише ускладнює її.

Переваги лікування народними засобами

На відміну від хімічних засобів, вживання яких схоже на гру «Пан, або пропав», лікування народними засобами завжди супроводжується позитивним результатом. Так, природне лікування потребує більше часу, проте його повільний «м'який» вплив на організм не викликає стресу та призводить до повного одужання.

Використовувати народні ліки можна, як для лікування якихось певних хвороб, так і для покращення загального стану всього організму. Їх активно застосовують для профілактики застудних та вірусних захворювань, адже вони зміцнюють імунну систему та дають змогу протистояти хвороботворним бактеріям.

До того ж, значно приємніше випити солодкий бальзам з трав'яними нотками, чи розсмоктати медовий льодяник, аніж їсти гіркі неприємні на смак таблетки.

Чому варто вибирати природні ліки на основі бджолиних продуктів?

Вибираючи народний засіб, слід звернути увагу на ті ліки, до складу яких входить мед та інші продукти бджільництва. Бо мед – це високо живильна сполука з унікальним складом, яка є надійним засобом при комплексному лікуванні. Мед призводить до нормалізації та покращення фізіологічних функцій всього організму. Він також має протизапальну, проти алергічну, бактерицидну та антибактеріальну дію.

Лікування народними засобами допоможе ефективно побороти недуги, оздоровити та зміцнити увесь організм. Вживати та використовувати його можуть навіть діти, адже немає вікових обмежень.

На сайті нашого інтернет магазину «Бджолині технології» Ви можете купити народні засоби для лікування та профілактики багатьох хвороб.

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Liqpay
Оплата Visa
Beetech © 2019 - 2023