Про нас

   Вітаємо Вас, шановний клієнт!

 

Дякуємо,що завітали до нашого інтернет магазину "Бджолині технології"

Ми, сімейна пара, Ростислав та Любов Манжос. Це наша сімейна пасіка, звідкіля ми отримуємо основну складову для продукції у вигляді продуктів бджільництва, яку ми пропонуємо Вам, нашим клієнтам. 

А на прилеглій до неї території ми збираємо лікарські рослини, які також входять до наших виробів. 

Наша пасіка розташована в екологічно чистій місцевості на півночі Миколаївської області, яка за даними науковців належить до одного з чотирьох регіонів України, в нашому випадку Південно-Подільського, де можливо ведення органічного сільського господарства. До того ж пасіка розташована поруч з регіональним ландшафтним парком Гранітно-степове Побужжя, де по мальовничому гранітному каньйону тече річка Південний Буг, долина якої вкрита лісами та степовою рослинністю.
Вся наша продукція виробляється лише з натуральних продуктів вручну з любов'ю, за рецептурою та технологією, отриманою нами в спадок від наших предків.

Ми поєднуємо в своїй продукції корисні властивості продуктів бджільництва та лікарських рослин з приємними ароматами натуральних олій, що дозволяє отримувати задоволення від використання, одночасно піклуючись про своє здоров'я.

Значна частина виробленої нами продукції, споживається безпосередньо нашою родиною та нашими близькими, що дає нам можливість бути впевненими в її якості та ефективності.

Купуючи натуральну продукцію в інтернет магазині "Бджолині технології", ви інвестуєте у власне здоров'я та красу, підтримуючи українського виробника та нашу сімейну справу.

Тому, шановні однодумці, ми ласкаво запрошуємо Вас до чарівного світу бджолиних технологій.

Оплата Приват
Оплата Liqpay
Оплата Visa
Beetech © 2019