Натуральні бальзами для волосся

Бальзам-маска для волосся
Бальзам-маска проти випадіння волосся
Бальзам-масло для волосся

Натуральний бальзам для волосся – надійний рятівник

Неможливо сьогодні мати ідеальне здорове волосся, адже погана екологія, палюче сонце, жорстка вода, а також часте фарбування негативно впливають на стан шкіри голови та наших локонів. Воно втрачає свій природній блиск, стає ломким та слабким.

Майже кожен cтикався з посіченими кінчиками та сезонним випадінням. Шампуні нездатні повністю боротися з такими проблемами, тому важливо використовувати допоміжний лікувальний косметичний засіб – бальзам для волосся. Необхідно також підібрати такий бальзам, що буде надійно доглядати та захищати як волосяний покрив, так і шкіру голови. Сучасні сульфатні засоби не можуть впоратися з цими функціями, тому їх надійним замінником є – натуральний бальзам для волосся. 

Склад та різновиди натуральних бальзамів для волосся

Натуральні бальзами – створені на природних органічних компонентах, без використання шкідливих хімічних речовин: консервантів, барвників, ароматизаторів, а також парабенів та сульфатів. Вони містять в собі лише природні речовини:

  • натуральні рослинні олії, які мають здатність глибоко зволожити та живити волосся необхідними вітамінами;
  • екстракти лікувальних трав, сприяють швидкому відновленню волосяної структури;
  • ефірні олії, що володіють гарними регенеруючими функціями;
  • бджолині продукти, що здатні врегулювати водно-мінеральний баланс та володіють антибактеріальними функціями.

Завдяки своєму природному складу, що лише лікує та відновлює волосся, а не шкодить йому, натуральні бальзами набувають широкої популярності в усьому світі.

Ми створили спеціальну лінійку натуральних бальзамів для волосся, щоб у вас була змога вибрати ідеального помічника в боротьбі з певною проблемою. Лінійка ТМ «Бджолині технології» представлена такими видами бальзамів:

Чому варто вибирати органічні бальзами?

Натуральні бальзами – стануть надійними помічниками в прагненні за здоровим, густим та довгим волоссям. Завдяки своєму натуральному складу,  компоненти бальзамів здатні глибоко проникати в волосяну структуру та відновлювати її. Хоча при застосуванні натуральних засобів для волосся не вдасться отримати миттєвого ефекту, на відміну від штучно синтезованих продуктів, але при їх систематичному застосуванні результат буде більш виразнішим та тривалішим.

Натуральні бальзами для волосся ви можете купити на сайті ТМ «Бджолині технології» з доставкою по Україні.

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Liqpay
Оплата Visa
Beetech © 2019 - 2022