Свічки

Чому свічки не втрачають актуальності?

Незважаючи на величезний вибір джерел освітлення, свічки не втрачають своєї популярності. Ось тільки тепер їх використовують не для заміни небесного світила (як сотні років тому), а для створення особливої ​​атмосфери. Новий рік, День народження, Різдво, Великдень та й просто романтичний вечір неможливо уявити без кількох запалених свічок.

Ситуація, створена за допомогою цього простого винаходу, допомагає розслабитися, підняти настрій й навіть повірити в чудеса. Наприклад, вважається, що саме завдяки задуванню свічки на торті бажання іменинника обов'язково здійсниться. Адже дим забирає його з собою прямо в небо. При обряді вінчання вони виступають атрибутом з'єднання душ, а надалі служать сімейним оберегом. За старих часів їх активно використовували для ритуальних обрядів та передбачень.

У 21 столітті популярні декоративні свічки для сімейного вогнища. Вони бувають різної форми, з певним запахом та створені для прикраси приміщення, а не первісної задачі – освітлення. Часто парафінові вироби замінюють статуетки та сувеніри, красуючись на почесній поличці.
Свічки в інтер'єрі завжди виглядають красиво та елегантно. А якщо вони виготовлені з натуральних матеріалів (наприклад, бджолиного воску), то сприятливо впливатимуть не лише на настрій, а й на здоров'я. До речі, це ще хороша ідея для подарунка на будь-яке свято.

Які свічки пропонує BeeTech?

Класичні, воскові, кольорові, ароматичні, парафінові, свічки у вигляді фігурок – яких не буває! Але звичайний магазин свічок навряд чи зможе запропонувати те, що ми пропонуємо, – вироби з природних екологічних матеріалів із власної пасіки.

Ми виготовляємо свічки своїми руками із бджолиного воску та натуральної вощини, які представлені в однойменних категоріях:

Наші вироби з продуктів бджолиної діяльності здатні не просто прикрасити приміщення та створити затишок, романтику. Вони дуже корисні для організму людини. Як? Все просто:

  • По-перше, при горінні виділяються антимікробні компоненти повітря, які чистять його від хвороботворних мікроорганізмів. Це своєрідний природний дезінфектор, але з приємним ароматом та невисокою вартістю. У разі потрапляння всередину нашого тіла ферменти діють як імуномодулятори, підвищуючи захисні сили організму.
  • По-друге, натуральні аромасвічки благодійно впливають на нервову систему. Приємний запах меду та нотки квіткового пилку дарують умиротворення, допомагають повноцінно розслабитися. Крім цього, така природна ароматерапія викликає лише позитивні емоції, навіює приємні спогади, активує творчу діяльність.

Наші вироби з воску та вощини горять набагато яскравіше, довше, ніж звичайні декоративні свічки з парафіну. Вони не залишають кіптяву та чорні сліди від горіння. А ціна приємно тішить!

Чому варто обирати наші свічки?

Купуючи ароматичні свічки з природних матеріалів виробництва ТМ «Бджолині технології», з'являється чудова можливість:

  • проводити незабутні романтичні вечори та створювати особливу атмосферу у святкові дні;
  • дарувати собі, близьким релакс та приємні емоції, заряджати після важкого робочого дня;
  • отримувати корисну ароматерапію та робити здоров'я міцнішим.

Ми докладно описали призначення та склад кожного товару, тому зробити вибір буде просто. Щоб купити свічки, не потрібно шукати привід. Зробіть це сьогодні, і вже завтра життя стане трохи кращим!

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Liqpay
Оплата Visa
Beetech © 2019 - 2022