Мило

Мило: призначення

Мило вже давно не предмет розкоші, як у середньовіччі, а обов'язковий засіб для щоденних гігієнічних процедур. Брускове, рідке, з різними смаками та додатковими властивостями – доступне на будь-який смак та завдання.

Саме його обирають для гігієнічних процедур у всьому світі. Вся справа в різнобічних якостях:

  • По-перше, засіб ефективно усуває забруднення.
  • По-друге, виконує антибактеріальну дію, вбиваючи мікроби. Регулярне миття рук значно зменшує шанси "підхопити" якусь хворобу.
  • По-третє, може вирішити косметологічні та дерматологічні проблеми. Наприклад, за порадами косметологів варто вибирати дьогтьове мило для обличчя та тіла. Воно здатне боротися з висипаннями, зволожувати та загоювати шкіру, усувати лупу з волосся.

Ось тільки зараз все частіше чути розмови про його шкоду. Виявляється навіть антибактеріальне мило несе згубний вплив, якщо в його складі є хімічні компоненти. Найкраща заміна – повністю натуральні вироби зі 100% природним складом.

Чому варто обирати натуральне мило?

Вироби з екологічних складових у рази корисніші та безпечніші за ті, що створені на основі «хімії». І на це є причини:

  • Відсутність алергічних реакцій та сверблячки – природні компоненти ніжно впливають на шкіру, виконуючи свої завдання. Звичайне мило для рук часто пересушує шкіру й навіть викликає порушення мікрофлори, не кажучи про алергію.
  • Безпека для людини та природи – до складу мильних розчинів часто додають такі стійкі пестициди як триклокарбан та триклозан, які через каналізацію потрапляють у водойми, забруднюють їх та знищують флору з фауною. Вчені також довели, що ці компоненти разом із шкідливими бактеріями знищують і корисні, а внаслідок тривалого застосування мікроби звикають й навіть мутують.

Натуральне дьогтьове мило використовують навіть у гінекології. А за допомогою туалетного можна значно покращити стан шкіри. Природні компоненти абсолютно нешкідливі для нас та навколишньої природи.

Мило ручної роботи ТМ «Бджолині технології»

Ми є виробником екологічно чистої продукції. У цьому розділі представлено мило ручної роботи. Ціна цілком доступна, а користь від застосування величезна. Вся справа у використанні натуральних складових: бджолиних продуктів, олій, лікувальних рослин.

На сайті Ви можете придбати мило:

  • туалетне;
  • господарське;
  • дьогтьове.

Купити мило ручної роботи від BeeTech – означає подбати про чистоту та красу шкіри, а також здоров'я!

У даній категорії немає товарів.

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Liqpay
Оплата Visa
Beetech © 2019 - 2022