Сон на вуликах

0712
 • Сон на вуликах
 • Наявність: Є в наявності
 • 500 грн
Сон на вуликах: особливості оздоровлення

Сон на вуликах (вуликотерапія) – процедура, спрямована на покращення загального здоров'я та самопочуття. Для когось може здатися небезпечно відпочивати на бджолах, але насправді підстав для занепокоєння немає. Наші апібудинки облаштовані з огляду на всі правила безпеки. Заходячи всередину, кожен гість почувається комфортно, а залишає повним сил та енергії.

У затишних будиночках для вуликотерапії головним лікувальним фактором виступають бджоли. Наш апібудинок розрахований на двох людей, тому встановлено два спеціальні лежаки поверх бджолиних вуликів, які не заважають звичайній життєдіяльності комах та надійно захищають відпочиваючих від їхніх укусів.

Сон на бджолах, ціна якого у нас досить прийнятна, триває щонайменше годину. У цей час рекомендується зручно розміститися на лежаку та постаратися заснути. Жодних сторонніх предметів, особливо гаджетів, що відволікають від сеансу, бути присутнім не повинно.

Принцип дії вуликотерапіі

Як й інша апітерапія, сон на вуликах діє природним шляхом, несучи тільки користь для організму. Лягаючи на кушетку, людина отримує позитивний вплив відразу з кількох каналів:

 1. Звукотерапія – дзижчання бджіл виступає своєрідним способом передачі інформації між сім'єю. Вчені нарахували близько 20 виразних звуків, але вони розслаблюють та заспокоюють нервову систему.
 2. Вібрації – під час польоту комахи створюють мікровібрації, що діють як своєрідний легкий масаж для тіла та головного мозку. Таким чином, нормалізується тиск та кровообіг у мозку, розслаблюються м'язи, усуваються спазми.
 3. Теплотерапія – постійна температура у вуликах 35-36 0С, перебуваючи зверху, тіло прогрівається, відбувається самокорекція внутрішніх органів, покращення нервової, кровоносної системи, м'язів.
 4. Біополе – в апітодоміці панує потужне біоенергетичне бджолине поле, яке вони створюють своїми вібраціями та дзижчанням. Воно позитивно впливає на нервову систему та відновлює слабке біополе людини.
 5. Ароматерапія – з вуликів виділяються корисні випари меду, прополісу, фітонциди квіткового пилку, які дезінфікують повітря та діють як інгалятор, покращуючи дихальну та серцево-судинну систему.

Чим корисний сон на бджолах?

Користь для тіла та душі несе сон на вуликах. Ціна вказана за сеанс тривалістю 1 годину, але Ви можете замовити додатковий час й навіть провести в апібудинку цілу ніч.

Насамперед сон на вуликах заспокоює та допомагає позбутися стресу. Але насправді відбувається комплексний вплив на людину в цілому:

 • підвищується імунітет;
 • налагоджується робота всіх органів та систем;
 • уповільнюються процеси старіння;
 • покращується психоемоційний стан;
 • розвиваються розумові та творчі здібності.

Щоб замовити сон на вуликах, пишіть онлайн, у месенджери або дзвоніть!

Важлива інформація

Дана послуга «Сон на вуликах» надається лише під час активного стану бджолиних сімей – з травня по вересень. Невеликі корективи на початок та кінець цього періоду можуть внести погодні умови.

Написати відгук

Вкажіть Ваш email для отримання відповіді від адміністрації магазину.
    Погано           Добре
Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Liqpay
Оплата Visa
Beetech © 2019 - 2022