Мазь від молочниці

Прополісна мазь 10 %

Прополісна мазь 10 %

Хіт

390 грн

Мазь від молочниці: коли доречно її застосування

Кандидоз-захворювання досить поширене. Справа в тому, що дріжджоподібні гриби Candida, через які й доводиться нам переживати не найприємніші відчуття, постійно мешкають в нашому організмі. Але коли їх мало, вони шкоди не несуть, а ось коли починають масово розмножуватися – тоді завдають дискомфорт. Зазвичай, це: свербіж, припухлість, печіння, сирнисті виділення, хворобливе сечовипускання (у чоловіків).

Захворювання має кілька різновидів, але мазь проти молочниці найчастіше використовують:

  • при поверхневому генітальному та оральному кандидозі;
  • у разі виникнення грибка на поверхні рани.

Мазь при молочниці рекомендується використовувати в разі, коли захворювання тільки себе проявило. Якщо ж хвороба прогресує або має хронічну форму, однієї мазі буде мало, необхідно ще використовувати й імуностимулюючий засіб. Адже грибок розмножується тоді, коли слабшають захисні сили організму. Наприклад, доповнивши мазь від молочниці у жінок й чоловіків настоянкою з прополісу, ви значно скоротите період лікування та підвищите свій імунітет.

Мазі від молочниці для жінок або чоловіків?

Мазь від молочниці частіше вибирають чоловіки, оскільки така форма більш зручна та ефективна в застосуванні. Від грибка чоловічі геніталії можуть не просто пекти, а навіть покриватися висипаннями, тому важливий ще є й охолоджуючий ефект, який присутній в таких засобах.

Але це не означає, що мазь від кандидозу тільки для чоловіків. Жінкам також можна її використовувати, попередньо наносячи на тампон. Звичайно, це не зовсім зручно, тому багато жінок віддають перевагу свічкам. У зв'язку з цим і виникло помилкове розуміння, що якщо молочниця у чоловіків – мазь врятує, а якщо у жінок – то свічки.
Окремо варто сказати, що такі засоби підходять й для застосування дітьми, оскільки у них майже відсутні ризики виникнення побічних реакцій.

Мазь від кандидозу: наші пропозиції

У цьому розділі ви знайдете натуральну мазь від молочниці з повністю екологічних складових. Вона допоможе впоратись з сверблячкою, виділеннями, висипаннями, печінням, неприємним запахом.

ТМ «Бджолині технології» підготувала для вас дієві засоби, що не просто усувають симптоми, а й борються з причинами їх виникнення. Вони знижують розмноження й зростання дріжджових грибів кандида.

У вас є шанс купити мазь від молочниці в інтернет-магазині ТМ «Бджолині технології» за доступною ціною. Не пропустіть таку можливість!

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Liqpay
Оплата Visa
Beetech © 2019 - 2023