Подарунковий сертифікат на 500 грн

0821
  • Подарунковий сертифікат на 500 грн
  • Наявність: Є в наявності
  • 500 грн
Кому такий презент варто подарувати?

Подарунковий сертифікат на 500 грн від ТМ «Бджолині технології» – приємний сюрприз не лише на день народження, а й на професійні та календарні свята.  

В першу чергу, сертифікат стане в нагоді керівникам підприємств будь-якого масштабу та напрямку. Наприклад:

  • Їх можна використати в якості нагороди за участь в конкурсах на корпоративах (на новорічні та професійні свята, 8 Березня).
  • Таким дарунком можна сміливо вітати своїх працівників/колег/начальство з днем народження.  
  • Якщо ж у вас невеличкий штат і ви любите проводити внутрішньо колективні змагання у вільний час, або на обідній перерві, то сміливо можете використати наш сертифікат для нагородження переможця/переможців.  
  • Подарунковий сертифікат номіналом 500 грн також може слугувати гарним заохоченням для працівників, які прагнуть стати кращим працівником тижня/місяця/року.
  • В такий спосіб також можна привітати колег з річницею народження установи, або ж дарувати в якості презенту за сумлінну працю та вислугу років.

Звичайно, подарунковий сертифікат стане гарним подарунком не лише в рамках підприємства. Таким презентом ви порадуєте кращу подругу чи друга, найріднішу або малознайому людину. Бо хіба можуть натуральні якісні засоби для здоров’я та краси не тішити?!

Що можна придбати з подарунковим сертифікатом на 500 грн?

Якщо ви даруєте, або стали власником такого подарунку, то маєте знати, що головна родзинка наших товарів – їх якість та користь. Тому, на 500 гривень можна обрати один/два дійсно натуральних та дієвих засоби. Вибрати можливо з будь-якої категорії саме те, що до вподоби. Це, наприклад, може бути бальзам для губ та крем для рук, або крем та пілінг для обличчя; Молодило; мазь та настоянка.

Якщо ви захопилися та виявили, що вартість обраного товару більша, ніж зазначена у подарунковому сертифікаті, то у вас є можливість доплати. 

Купити подарунковий сертифікат на 500 грн ТМ «Бджолині технології» – означає подарувати природну турботу, яка несе лише красу та користь!  

Написати відгук

Вкажіть Ваш email для отримання відповіді від адміністрації магазину.
    Погано           Добре
Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Liqpay
Оплата Visa
Beetech © 2019 - 2022